Vyhledat bez třídění | Vyhledat podle kategorie

Dnes je sobota 21. dubna 2018, svátek má Alexandra

  Magazín » Kosmetika » Cool Malibu Playboy sprchový gel

Cool Malibu Playboy sprchový gel

Publikováno: 29. 1. 2018

Deodorant Malibu Playboy jsem už v minulosti měl a byl jsem s ním velmi spokojený. Proto mě nyní zaujal i sprchový gel Cool Malibu Playboy 2 v 1 od téhož výrobce. Jde o sprchový gel, který jde použít i jako šampón. Osobně jsem si ho koupil zejména jako sprchový gel. Na vlasy používám raději přípravek speciální. Ale z nouze jde pochopitelně na vlasy použít.

Cool Malibu Playboy má modrou barvu a vůně je příjemná, není moc agresivní. Na obalu je uvedena „Chladivá osvěžující vůně oceánu“. No chladivý gel sice moc není, jen mírně, ale vůně je opravdu příjemná a osvěžující, vhodná pro muže. Patří mezi vůně, které jsou při mytí příjemné a měla by sedět téměř každému.

Velikost balení je 250 ml. Hustota gelu by se dala zařadit mezi střední. Není to ani taková ta levná řídká tekutina, ale není ani extra hustý. Takový trochu lepší průměr. Sprchový gel vydržel skoro měsíc. Záleží na četnosti používání. Sprchový gel neobsahuje parabeny, ale je v něm sulfát. Kdo tedy nechce na vlasy používat šampon se sulfáty, měl by jako šampon použít jiný produkt.

Cool Malibu Playboy má příjemnou vůni, myje se ním dobře. Někomu mohou vadit některé ingredience, jako například sulfáty. Celkově jsem s tímto produktem byl spokojen. Za vyzkoušení určitě stojí.

Hodnocení: 80 %


Zajímavé články

Nejčtenější

» Kuře cacciatore jako vhodné fitness jídlo


» 5 rad, jak předejít nadváze


» Cool Malibu Playboy sprchový gel


» Nivea Soft - krém na ošetření nejen rukou


» Jak mě chřipka upozornila, že mám zpomalit


Copyright © 2007 - 2018 Odkazy na web.cz - Kontakt - Podpořte tento web - Partneři