Vyhledat bez třídění | Vyhledat podle kategorie

Dnes je neděle 26. října 2014, svátek má Erik

Seznámení - Online seznamky

Reklama

Adresář

přidat k mým záložkám

Zjisti proč E-seznamka.com je nejrychleší seznamovací portál. Vytvoř svůj profil na E-seznamka.com a najdi si toho, s kým bys mohl být v životě šťastný...Nebuď sám, připoj se k nám zdarma! Nejnovější členové Nejnovější profily

http://www.e-seznamka.com/ | info o stránce

přidat k mým záložkám

Máš 5 minut konverzace s každým. Zajistíme ti 10 protějšků. Celá akce je zcela anonymní. Dostaneš welcome drink zdarma. 2 dny před akcí dostaneš základní informace o každém z protějšků. Do 24 hodin po akci dostaneš výsledky a kontakty na shody.

http://www.nebudlabut.cz/ | info o stránce

přidat k mým záložkám

Seznamka, která funguje na principu VIP pozvánek. Díky VIP pozvánkám je seznamování rychlejší a bez frustrace.

http://www.randehop.cz/ | info o stránce

přidat k mým záložkám

Doufáme, že právě Tobě přinese Zelená seznamka osudové setkání a štěstí! Na Zelené seznamce můžeš najít vážné seznámení, nebo jen flirt, kamarády, přátele. Zelená seznamka je ideální prostor pro seznámení s mužem, seznámení se ženou.

http://www.zelenaseznamka.cz/ | info o stránce

přidat k mým záložkám

Pomáháme lidem najít životní lásku. Love4Life je moderní a uživatelsky příjemná seznamka, která od počátku klade důraz na maximální serióznost. Je navržena tak, aby pomáhala v navazování intenzivních a dlouhodobých partnerských vztahů.

http://www.love4life.cz/ | info o stránce

přidat k mým záložkám

Přehledný katalog českých i zahraničních seznamovacích serverů. Obsahuje také odkazy na české seznamovací agentury a mnoho informací o seznamování na internetu.

http://seznamky.xrs.cz/ | info o stránce

přidat k mým záložkám

Seznamk kde najdete přes 100 000 uživatelů, galerie, komentáře, hodnocení fotek a mnoho dalších funkcí. Tak nečekej a seznam se!

http://www.cekamte.cz/ | info o stránce

přidat k mým záložkám

Srdíčko - seznamka pro všechny se srdcem na správném místě! Nová profilová seznamka s vyšší orientací na vážná seznámení. Snadná registrace, přehledný a lehce ovladatelný systém, fotografie, videa, hudba.

http://www.srdicko.net/ | info o stránce

Copyright © 2007 - 2014 Odkazy na web.cz - Kontakt - Podpořte tento web - Partneři