Vyhledat bez třídění | Vyhledat podle kategorie

Dnes je pondělí 23. května 2022, svátek má Vladimír

  Magazín » Kosmetika » Adidas Team Force sprchový gel

Adidas Team Force sprchový gel

Publikováno: 12. 6. 2018

Adidas má ve své nabídce i řadu kosmetických výrobků. Patří mezi ně i sprchové gely pro muže. Vyzkoušet můžeme například Adidas Team Force sprchový gel. Má červenou barvu a obsahuje extrakt z citrusů. Podle výrobce se dá použít na vlasy, tělo i tvář.

Přeci jen si ho ale většina zájemců pořídí jako sprchový gel na tělo. Vůně je celkem příjemná, s vůní citrusových plodů, přesněji řečeno pomerančů. Podle údajů na etiketě by měl stimulovat. No možná je trochu cítit mírný chladivý efekt, ale pouze velmi mírný.

Co se týká hustoty, tak Team Force patří spíše k těm hustším gelům. Díky tomu ho potřebujeme k mytí o trochu méně a vydrží poměrně dlouho. V tomto případě to bylo asi měsíc. Při styku s pokožkou nepůsobí žádné problémy, myje dobře a po sprše nebo koupeli je cítit příjemná citrusová vůně.

Velikost balení je 250 ml. Cena byla příznivá, dokonce při koupi více balení byl jeden výrobek zdarma. Kdo má rád ovocné vůně, určitě by měl Team Force vyzkoušet. Gely Adidas mají pohodlné tvary balení, které padnou do ruky díky tvarovanému obalu. Vhodné pro aktivní lidi, kterým dodá ještě více vitality a osvěží pokožku ovocnou vůní.


Související obsah

» Cool Malibu Playboy sprchový gel

» Nivea Soft - krém na ošetření nejen rukou

Zajímavé články

Copyright © 2007 - 2022 Odkazy na web.cz - Podmínky užívání, cookies, ochrana osobních údajů - Kontakt - Podpořte tento web - Partneři