Vyhledat bez třídění | Vyhledat podle kategorie

Dnes je pondělí 23. května 2022, svátek má Vladimír

  Magazín » Kosmetika » Nivea Soft - krém na ošetření nejen rukou

Nivea Soft - krém na ošetření nejen rukou

Publikováno: 12. 3. 2018

Kdo pracuje jako řemeslník, ten ví, že ruce jsou vystaveny nejrůznějším vlivům. Práce s litinou, oleji, chladící kapalinou a dalšími chemikáliemi dává pokožce pořádně zabrat. Kůže tak může vysychat, být popraskaná a je v ní často zanesená nečistota, která nejde ani pořádně umýt.

Proto je důležité používat ochranné rukavice, ale to také nejde pořád a proto je vhodné používat i dobré krémy na ošetření rukou. Vyzkoušel jsem už několik krémů. Musím říci, že tělové mléko není v tomto ohledu moc účinné. Vyplatilo se pořídit si nějaký mastnější krém. Hledal jsem proto nejvhodnější řešení v této kategorii.

Po používání několika druhů krému jsem narazil na produkt Nivea Soft s jojobovým olejem. Hned po několika použití se stav pokožky na rukách výrazně zlepšil. Ačkoliv jsem už předtím používal jiný krém na ruce, při použití Nivea Soft rychle vymizely nečistoty z kůže a pokožka byla více odolná vůči nečistotám a lépe se regenerovala.

Vstřebatelnost krému je poměrně rychlá a po chvilce nezanechává na rukách nepříjemnou mastnotu. Má i příjemnou a neagresivní vůni. 300 ml balení je poměrně velké a vydrží na delší dobu. Ve složení jsem nenašel ani parabeny, což je další plus tohoto krému. Krém se může používat na tvář, ruce i tělo a je tedy univerzální. Vhodný je pro každého, kdo chce zlepšit stav pokožky, např. v zimě nebo při působení nečistot, chemikálií atd.

Osobně jsem s ním velmi spokojený a dávám mu hodnocení 95 %


Související obsah

» Cool Malibu Playboy sprchový gel

Zajímavé články

Copyright © 2007 - 2022 Odkazy na web.cz - Podmínky užívání, cookies, ochrana osobních údajů - Kontakt - Podpořte tento web - Partneři