Vyhledat bez třídění | Vyhledat podle kategorie

Dnes je sobota 22. ledna 2022, svátek má Slavomír

  Magazín » Kosmetika

Adidas Team Force sprchový gel

Publikováno: 12. 6. 2018

Adidas má ve své nabídce i řadu kosmetických výrobků. Patří mezi ně i sprchové gely pro muže. Vyzkoušet můžeme například Adidas Team Force sprchový gel. Má červenou barvu a obsahuje extrakt z citrusů. Podle výrobce se dá použít na vlasy, tělo i tvář.


Nivea Soft - krém na ošetření nejen rukou

Publikováno: 12. 3. 2018

Kdo pracuje jako řemeslník, ten ví, že ruce jsou vystaveny nejrůznějším vlivům. Práce s litinou, oleji, chladící kapalinou a dalšími chemikáliemi dává pokožce pořádně zabrat. Kůže tak může vysychat, být popraskaná a je v ní často zanesená nečistota, která nejde ani pořádně umýt.


Cool Malibu Playboy sprchový gel

Publikováno: 29. 1. 2018

Deodorant Malibu Playboy jsem už v minulosti měl a byl jsem s ním velmi spokojený. Proto mě nyní zaujal i sprchový gel Cool Malibu Playboy 2 v 1 od téhož výrobce. Jde o sprchový gel, který jde použít i jako šampón. Osobně jsem si ho koupil zejména jako sprchový gel. Na vlasy používám raději přípravek speciální. Ale z nouze jde pochopitelně na vlasy použít.


Zajímavé články

Copyright © 2007 - 2022 Odkazy na web.cz - Podmínky užívání, cookies, ochrana osobních údajů - Kontakt - Podpořte tento web - Partneři