Vyhledat bez třídění | Vyhledat podle kategorie

Dnes je sobota 22. ledna 2022, svátek má Slavomír

  Magazín » Zdraví

Králík se žampiony – maso plné proteinů

Publikováno: 31. 5. 2018

Králík je vhodné jídlo na doplnění živin. Má vysoký podíl proteinů, ve 100 g více než 20 g proteinů a málo tuků, okolo 2 g. To se hodí v případě, kdy chceme budovat svaly nebo spalovat tuk. Jenže problém je, jak králíka připravit. Každému nemusí chutnat nejběžnější způsob pečení, často společně s tučným vepřovým masem a jako příloha zelí a knedlíky. Někomu nechutná typická chuť tohoto druhu masa.


Letní vs. zimní čas - posouvat nebo neposouvat?

Publikováno: 29. 3. 2018

Je dobré měnit každý půlrok čas? Názory se různí. Odpůrci změny času argumentují s negativními vlivy na náš organismus. Je potřeba ale počítat i s praktickými dopady. Jenže kdyby se rozhodlo o zrušení změny času, pravděpodobně by zůstal ten zimní. A to by nemuselo vyhovovat více lidem, než těm, kterým by to nevadilo.


Jak mě chřipka upozornila, že mám zpomalit

Publikováno: 12. 3. 2018

Chřipku jsem neměl několik let nazpátek. Vitamíny, minerály, kupa ovoce a zeleniny organismus do jisté míry chránily. Proto nebyl důvod nevykonávat mnoho práce a cvičení a tělo stále pracovalo na plné obrátky. Jenže letos byla chřipka nějaká agresivnější a také díky nedisciplinovanosti některých spolupracovníků, kteří přišli do práce nemocní, jsem byl vystaven přímému působení virů.


Kuře cacciatore jako vhodné fitness jídlo

Publikováno: 9. 3. 2018

Všeobecně se ví, že strava je důležitá při hubnutí a změně životního stylu. I když je potřeba některé potraviny omezit a jiné přidat, nemusíme se vzdát chutných jídel. Mezi vhodná jídla pro fitness můžeme zařadit kuře cacciatore.


5 rad, jak předejít nadváze

Publikováno: 7. 3. 2018

Rad, jak zhubnout nebo si udržet své tělo v kondici, existuje mnoho. Přesto neustále přibývá lidí, kteří mají s přebytečnými kilogramy potíže. Zde jsou ty nejdůležitější doporučení, které mají skutečný vliv na naší postavu.


Zajímavé články

Copyright © 2007 - 2022 Odkazy na web.cz - Podmínky užívání, cookies, ochrana osobních údajů - Kontakt - Podpořte tento web - Partneři